Rozpakowanie Xiaomi Mi Air Purifier 2 – Unboxing oczyszczacza powietrza
Rozpakowanie Xiaomi Mi Air Purifier 2 – Unboxing oczyszczacza powietrza

Xiaomi to firma znana z produkcji różnego rodzaju elektroniki, jednak większości z nas kojarzy się przede wszystkim ze smartfonami czy tabletami. Tymczasem w ofercie mają także mniej oczywisty produkt. Chodzi tu o oczyszczacz powietrza, Mi Air Purifier 2, którego rozpakowaniem właśnie się zajęliśmy. Co tym razem przygotowali Chińczycy?

Dane techniczne Xiaomi Mi Air Purifier 2:

  • 3-warstwowy cylindryczny filtr (PET, EPA i warstwa z węglem aktywnym),
  • aplikacja na smartfony z Android i iOS – MiHome,
  • pobór mocy: 1,5 – 31W,
  • wymiary: 520 x 240 x 240 mm,
  • waga: 4,8 kg.

Cena w oficjalnej polskiej dystrybucji: 799 złotych.

Wideorozpakowanie

Co mamy w pudełku?

Niestety tutaj producent nie przygotował dla nas niczego szczególnie ciekawego. Mamy urządzenie, kabel zasilający, stosunkowo krótki, i… To by było na tyle. Szczerze mówiąc, w przypadku takiego produktu nie spodziewałbym się nawet więcej.

Sam Xiaomi Mi Air Purifier 2 prezentuje się naprawdę elegancko, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w swojej roli i nie będziemy musieli kombinować tak, aby był jak najmniej widoczny. W sprzedaży dostępny jest jedynie biały wariant kolorystyczny.

Zaletą tego oczyszczacza powietrza pozostaje również kompatybilność ze smartfonami z Android i iOS, z których, po zainstalowaniu MiHome, możemy sterować całością. Mnie osobiście przypadł do gustu brak dodatkowego wyświetlacza czy większej liczby przycisków w urządzeniu. Jest minimalistycznie oraz prosto w obsłudze, i o to właśnie chodzi w sprzęcie domowym.

Więcej informacji znajdziecie w recenzji. Pojawi się ona niebawem i skupię się w niej na tym, jak Mi Air Purifier 2 poradził sobie na co dzień i czy rzeczywiście jest tak dobry, na jaki się zapowiada. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do zadawania ich w komentarzach.