Poradnik studenta II: 4 najlepsze aplikacje do korzystania w wolnym czasie
Poradnik studenta II: 4 najlepsze aplikacje do korzystania w wolnym czasie

„Nie samą nauką student żyje”. Większość osób, które studiowały lub studiują bez wahania podpisze się pod tym stwierdzeniem. Ale co zrobić z wolnym od obowiązków i nauki czasem? W dobie smartfonów i nowoczesnych technologii na pomoc przychodzą nam mobilne aplikacje. Dlatego wybraliśmy cztery, które pozwolą wam zrelaksować się i dadzą wytchnienie od codziennych zmagań.

Vookmark

Aplikacja umożliwi wam zapisanie w jednym miejscu wszystkich filmów, których nie mieliście jak obejrzeć z powodu braku wolnego czasu. Platforma pozwala na zapisanie filmów z pięciu popularnych platform: YouTube, Dailymotion, Facebook, Reddit i Vimeo.
Android
iOS

Curiosity

Jeżeli z natury jesteście ciekawi otaczającego świata, to Curiosity powinno wam się spodobać – portal publikuje codziennie kilka tekstów popularnonaukowych, które pozwalają poznać fantastyczne informacje o naszej planecie i nie tylko.
Android
iOS

BBC Learning English

Dzięki aplikacji stworzonej przez brytyjską telewizję BBC będziecie mogli podszkolić się z języka angielskiego. Bezpłatny dostęp do materiałów wraz z ich wersją tekstową pozwoli w przyjemny sposób zrobić coś pożytecznego.
Android
iOS

Hurry

Jeżeli nie pamiętacie o urodzinach, świętach, czy ważnych uroczystościach waszych znajomych lub rodziny to aplikacja powinna zaoszczędzić wam wiele stresu. Wpisujecie istotne dla was wydarzenia, a program będzie odliczać czas do konkretnej daty.
Android

Jeżeli szukacie rozrywki, chwili odpoczynku lub wartościowych informacji to Internet jest wstanie wam to wszystko dostarczyć. Wystarczy tylko dobrze poszukać, co samo w sobie może być niezłą rozrywką.

A jak wy lubicie spędzać wolny czas?