4 aplikacje na Święta
4 aplikacje na Święta

Czy zdarzyło się wam kiedyś zapomnieć o kupnie jakiegoś prezentu albo może brakowało wam świątecznych przebojów? Albo może zapragnęliście, w świątecznym rozgardiaszu, znaleźć chwilę, żeby odpocząć? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedzieliście twierdząco, to nasza lista czterech aplikacji powinna się wam spodobać. Jeżeli nie, to i tak sprawdźcie co dla was przygotowaliśmy!

Christmas List

Jeżeli na twojej liście prezentów znajduje się więcej pozycji niż jesteś wstanie spamiętać, to ta aplikacja będzie dla Ciebie idealna. Kontrola nad prezentami stoi na wysokim poziomie – definiujemy osoby, dla którym mamy wręczyć prezenty, potem określamy kwotę jaką chcemy przeznaczyć na prezenty, a następnie możemy dodawać konkretnej osobie prezenty. Co więcej, na liście prezentów możemy oznaczać te, które zostały kupione, co przełoży się na zapełnianie kwoty przeznaczonej dla dane

Android

Christmas Radio

Świąteczna atmosfera to nie tylko spotkania z rodziną czy obdarowywanie się prezentami, ale również odpowiednia muzyka. Nic tak nie buduje atmosfery Świąt jak nieśmiertelne świąteczne przeboje, kolędy czy zagraniczne hity. Wszystko to można znaleźć w jednej aplikacji, która w łatwy sposób dostarczy ci te mniej i bardziej popularne świąteczne hity.

Android
iOS

Christmas Sweeper

W zestawieniu świątecznych aplikacji nie mogło zabraknąć jakiejś gry. A najlepszą formą rozrywki na leniwe grudniowe popołudnia jest niezobowiązujące łączenie elementów w typie sławnego „Candy Crush Saga”. Tym razem zadanie polega na łączeniu świątecznych drzewek, mikołajowych czapek, płatków śniegu, bombek czy piernikowych pajacyków.

Android
iOS

Elf Adventure Christmas

Jeżeli szukacie ciekawego pomysłu na kalendarza adwentowego dla najmłodszych, to ta aplikacja nadaje się idealnie. Użytkownik w trakcie dwudziestu czterech epizodów pomaga elfom w przygotowywaniu i wykonywaniu przedświątecznych prac. Najmłodsi mają możliwość kolorowania obrazków, rozwiązywania zagadek i wykonywania rysunków. A wszystko w bardzo przyjemnej grafice.

Android
iOS

A jakie aplikacje świąteczne wy polecacie?