O nas

O nas

SmartNinja to portal przeznaczony dla wszystkich osób zainteresowanych urządzeniami mobilnymi, którzy chcą zrozumieć, jak działają poszczególne elementy nowoczesnej elektroniki, a także zapoznać z ciekawymi sposobami na ochronę sprzętu, bądź jego odświeżenie. Na stronie znajdziecie również artykuły o całym procesie powstawania smartfonów i wiadomości o najważniejszych nowościach dostępnych w Polsce.

Chcemy zapewnić Wam dużo ciekawostek i informacji, abyście wiedzieli, jakie aplikacje warto pobrać na swoje urządzenie czy coś jest aktualnie w modzie na telefonach, tabletach, laptopach. Stron poświęconych tematyce technologicznej jest wiele. My jednak postanowiliśmy zapewniać Wam jak najbardziej unikalne treści, pochodzące bezpośrednio od znanych, chińskich producentów. Dzięki temu będziecie mogli poczytać wiele ciekawych tekstów im poświęconych oraz poradników.

Twórcą strony jest CK MEDIATOR, która powstała w 1997 roku. Od początku działalności głównym profilem była hurtowa sprzedaż towarów IT, m.in laptopów marki Toshiba, ASUS, Lenovo, Dell, HP i Acer. Szerokie kontakty wśród producentów elektroniki, w 2016 roku zaowocowały rozszerzeniem oferty o najwyższej jakości smartfony chińskich marek, takich jak m.in.: Xiaomi, Doogee, HOMTOM, Bluboo, Ulefone czy UMi. W swojej ofercie posiadamy: smartfony, tablety, laptopy, komputery, akcesoria oraz urządzenia peryferyjne, pochodzące od najlepszych producentów.