WENTYLATOR IRIS OHYAMA Z TERMOSTATEM
WENTYLATOR IRIS OHYAMA Z TERMOSTATEM

Poza sezonem grzewczym, w okresie przejściowym kiedy ogrzewanie jeszcze albo już nie działa, a wieczory są na tyle chłodne, że wieje po plecach, warto dogrzać się grzejnikiem elektrycznym.

DLACZEGO TEN MODEL

 

Firma IRIS OHYAMA  proponuje termowentylator ceramiczny JCH-15TD4. Wizualnie jest bardzo przyjemny. Jest w eleganckiej obudowie, w odcieniu jasnego drewna. Wentylator Fan Heater nie tylko podniesie temperaturę, ale będzie również nietuzinkowym elementem wystroju. Jest to model mobilny o niewielkiej wadze (2,5 kg), co ułatwia sprawne przeniesienie do innego pomieszczenia. Dzięki niewielkim gabarytom nie zajmie dużo miejsca, więc dobrze sprawdzi się również na kempingu i działce w chłodne wieczory i poranki.

SPRAWDZI SIĘ W DOMU I NA DZIAŁCE

Jest to model energooszczędny z wyłącznikiem czasowym, wyświetlaczem LED i 3 trybami pracy (Breeze, Low, High). W prosty sposób ustawisz intensywność pracy zgodnie ze swoimi upodobaniami. W zależności od mocy ogrzejesz zmarznięte nogi po spacerze lub dogrzejesz szybko łazienkę lub pokój dziecka. Grzałka ceramiczna szybciej się nagrzewa, a wolniej oddaje ciepło. Automatyczny timer gwarantuje wyłączenie piecyka po 1, 2 lub 3 godzinach, co zapewni ciepełko przez całą noc. Warto zwrócić uwagę na zabezpieczenia, gdyż czynią go bezawaryjnym i bezpiecznym w użytkowaniu.

BEZPIECZNY DLA DZIECI

.

 

Nawet jeśli przez przypadek potrącimy go to w momencie upadku, wyłączy się automatycznie. Gdy osiągnie zbyt wysoką temperaturę również nastąpi samoczynne wyłączenie. Model JCH-15TD4  ma funkcję zabezpieczenia przed dziećmi także moc sprawcza naszych pociesz została ograniczona.
Ten model sprawdzi się nie tylko zimą, ale i latem. Posiada termostat, który zapewni podmuchy zimnego powietrza kiedy lato rozwinie już swoje skrzydła.

 

 

Farelka jaką znamy zyskała nowy design i więcej funkcji. Czy warto trzymać ją schowaną w piwnicy lub na strychu? Zdecydowanie tak. Poza tym, że jest elementem wspomagającym system grzewczy, także dba o nasz komfort cieplny.

 

KaL