TOPOWY TELEFON GAMINGOWY NUBIA
TOPOWY TELEFON GAMINGOWY NUBIA

Nubia Redmagic 7 Pro na gorące momenty. Nubia Redmagic 7 Pro to świetny telefon do gier. Pod obudową są elementy do chłodzenia pasywnego ICE9.0 o powierzchni 4124 mm kw.

SYSTEM CHŁODZĄCY

Wiatrak hałasuje do 28 dB obracając się z prędkością 20 tysięcy obrotów na minutę wzbogacony kanałem z przepływem powietrza. Zgodnie z deklaracją producenta, dzięki chłodzeniu temperatura rdzenia procesora spadnie o 16 stopni.
Matryca AMOLED ma przekątną 6,8 cala z rozdzielnością Full HD+ z kompletną gamą kolorów DCI-P3 i 10-bitową głębią koloru. Zatem odwzorowanie barw jest bardzo dobre, a chip gamingowy Red Core 1 dodaje atrakcyjności. Obraz odświeża się z częstotliwością 120 Hz, a panel dotykowy w tempie 720 Hz dzięki czemu czas reakcji to zaledwie 7,4 ms. Producent gwarantuje wytrzymałość bocznych klawiszy na ponad 2 mln. przyciśnięć i odporność na pot.

GŁOŚNIKI MULTIMEDIALNE

Zanim zajrzymy do środka warto dodać, że Redmagic 7 Pro ma wszelkie funkcje personalizacji wyświetlacza: jak ochrona wzroku przed światłem niebieskim i automatyczna regulacja jasności. Sama obudowa, mimo błyszczących elementów, nie ślizga się w dłoni, dzięki matowym gumowym brzegom. Na obudowie widać, aż 3 głośniki z czego jeden to słuchawkowy, a 3 pozostałe to stereo z czystym i donośnym dźwiękiem. Redmagic 7 Pro zasila akumulator 5000 mAh, który ładuje się w 15 minut z mocą 135W.

APARAT POD EKRANEM

.

Ciekawym elementem wyposażenia jest aparat do selfie umieszczony pod ekranem, w jego górnej części. Całość estetycznie prezentuje się wspaniale. Główny aparat fotograficzny ma matrycę 64 Mpx i przysłonę f/1.8, aparat szerokokątny 8 Mpx i przysłonę f/2.2, a makro to 2 Mpx.
Redmagic 7 Pro obsługuje Android 12 z platformą mobilną Qualcom Snapdragon 8 Gen 1 do 18 GB pamięci RAM LPDDR5, 6 GB pamięci wirtualnej RAM oraz do 1 TB UFS 3.1.

Telefony gamingowe pozostaną produktem niszowym, jeśli jednak jesteś zdecydowany na taki sprzęt to Redmagic 7 Pro oferuje dużą moc i kilka ciekawych funkcji, gwarantując dobrą rozrywkę.

 

 

KaL