Top 4 najciekawszych bezprzewodowych głośników mobilnych do słuchania muzyki
Top 4 najciekawszych bezprzewodowych głośników mobilnych do słuchania muzyki

Muzyka zawsze była nieodłączną częścią naszego życia. Kiedyś jednak aby zrobić muzyczną imprezkę w plenerze lub u kolegi na działce trzeba było przewozić ze sobą cały wielki sprzęt (wzmacniacz, okablowanie, głośniki, odtwarzacz, płyty, itp.) oraz mieć dostęp do prądu. Co było uciążliwe, a czasami wręcz niemożliwe.  W dzisiejszych czasach wystarczy tylko smartfon, powerbank oraz dobry głośnik bezprzewodowy i muzyka w bardzo wysokiej jakości odtwarzania może popłynąć gdziekolwiek będziemy. Jakie głośniki wybrać w plener a jakie do domu?

IMPREZA W PLENERZE

JBL Boombox to potężny głośnik Bluetooth o wadze nieco ponad 5 kg i gabarytach ok. 50cm/25cm/20cm, z czterema przetwornikami i dwoma basowymi radiatorami. Urządzenie ma mnóstwo mocy, jest wodoodporne i może odtwarzać muzykę nawet przez dobę w zasięgu 10m. Koszt zakupu to ok. 1800 zł.

JBL Boombox

JBL Flip 4 to przenośny głośnik Bluetooth, o wadze nieco ponad pół kilograma, który pomimo swojej niewielkiej i ultrakompaktowej budowy, zapewnia zaskakująco mocny dźwięk stereo. Zasilany jest akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 3000 mAh, który umożliwia 12 godzin nieustannego odtwarzania wysokiej jakości muzyki w trybie stereo. Koszt zakupu to ok. 400 zł.

UDANA DOMÓWKA

Soundbar Samsung M360 – to godny polecenia zestaw składający się z listwy głośnikowej wraz subwooferem, który naprawdę oddaje dźwięki na wysokim poziomie. Dzięki wykorzystaniu technologii bezprzewodowej, podłączenie i ustawienie głośników jest niezwykle proste, a uzyskanie potężnego basu nie wymaga żadnego wysiłku. Soundbar można połączyć z urządzeniami za pomocą bluetooth i słuchać muzyki z telewizora, komputera czy telefonu. Sterowanie odbywa się przy pomocy aplikacji mobilnej Samsung Audio Remote. Koszt zakupu to ok. 650 zł.

ZAWSZE I WSZĘDZIE

JBL GO2 to przenośny głośnik z którego można całkiem nieźle odtwarzać zarówno muzykę jak i dźwięk przy oglądaniu filmów. Jest to odświeżona wersja JBL GO, który również był niezawodny. Standardowo jak przystało na produkty od firmy JBL na górnej krawędzi znalazły się przyciski funkcyjne. Urządzenie waży 184 gramy, a  czas pracy wynosi 5h ciągłego odtwarzania treści audio. Wszystkie porty schowane są za gumową zaślepką, która bardzo dobrze przylega i zapewnia wodoodporność wszystkim portom. Dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Koszt zakupu to ok 150 zł.

Autor PaG.