REMADE czyli Ekologiczne iPhony w Dobrych Cenach
REMADE czyli Ekologiczne iPhony w Dobrych Cenach

Co roku jedną z najchętniej kupowanych marek smartfonów są iPhony firmy Apple. Ich nowoczesny design, zawansowany system aparatów czy fenomenalny wyświetlacz zachęcają. Niestety, za dobrą jakością i popularnością danego telefonu idzie wysoka cena. Ceny nowych modeli iPhonów wahają się od 4799 zł za wersję 11 Pro 64GB do nawet 8199 zł za najnowszy model iPhona 13 Pro w wersji pamięciowej 1TB. Jest to bardzo duży wydatek, który czasami wiąże się nawet z zaciągnięciem kredytu.  

Odnowione iPhony pozwalają nabyć nowe modele iPhone w dużo niższej cenie, jednocześnie dbając nie tylko o portfel, ale także o środowisko. 

INNOWACJA

 

 

Francuska firma Remade oferuje iPhony „refurbished”, czyli fabrycznie odnawianych. Są to telefony, które pochodzą ze zwrotów konsumenckich lub które klient zwrócił do sklepu w ramach tzw. gwarancji zadowolenia, czyli nie podając przyczyny zwrotu. Prawo konsumenckie pozwala klientowi odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od dokonania zakupu. Zazwyczaj są to telefony, które zostały wyciągnięte z oryginalnego opakowania i uruchomione tylko jeden raz, oraz z delikatnymi śladami użytkowania np. ryską z tyłu telefonu. Aby poprawić wizualną i techniczną jakość telefonu, firma Remade prowadzi proces odnawiania tych telefonów poprzez m. in. usunięcie śladów użytkowania, zarysowań obudowy, wyczyszczenie pamięci czy aktualizację systemu. O jakość i precyzję wykonania dbają najlepsi serwisanci telefonów we Francji, a wszystkie działania przeprowadzane są w sterylnych warunkach w fabryce Remade. 

Do you know how much we care about your iPhone? – YouTube 

 

EKOLOGICZNA MARKA

 

 

 

Według raportu GESP (Global E-waste Statistics Partnership), w 2019r. wyprodukowaliśmy około 56 milionów elektrośmieci. Są to dane, które mrożą krew w żyłach! Takie elektrośmieci wytwarzają trujące substancje tj. rtęć, chrom czy ołów, który niszczy szpik kostny i sprzyja powstawianiu nowotworów. Firma Remade, aby zapobiec szkodliwemu działaniu na środowisko oraz nasze zdrowie, wykorzystuje bezpieczną metodę odnawiania telefonów, przy czym zachowuje normy sprzedażowe, jak przy zakupie fabryczne nowych telefonów. Produkty Remade są objęte 24 miesięczną gwarancją door-to-door z możliwością wymiany uszkodzonego urządzenia lub zwrotu pieniędzy w ciągu 7 dni. Jeśli jesteś fanem telefonów z nadgryzionym jabłuszkiem, szanujesz naszą planetę oraz chcesz zaoszczędzić 20% ceny i mieć przy tym telefon prawie jak z salonu, to dobrze trafiłeś. 

 

PRODUKTY REMADE. GDZIE KUPIĆ?

 

 

Oficjalnym dystrybutorem marki Remade w Polsce od 2018 r. jest firma CK Mediator Polska. Aktualnie w sprzedaży dostępne są iPhony od modelu iPhone 6 (599 zł) do wersji 11 Pro (3899 zł). Kupując urządzenia z zaufanego źródła masz pewnośćże telefon objęty będzie wsparciem posprzedażowym i gwarancją realizowaną na terenie kraju. Lista autoryzowanych sprzedawców produktów Remade znajduje się na stronie: remade.com.pl/gdzie-kupic/. 

 

KiM