KUMI ROZSZERZA SWÓJ EKOSYSTEM O NOWE PRODUKTY
KUMI ROZSZERZA SWÓJ EKOSYSTEM O NOWE PRODUKTY

Urządzenia SMART stają się coraz częściej nieodłącznym elementem naszego życia i istnieje wiele modeli i marek, które zdecydowały się skupić na tym segmencie rynku. Dziś odkrywamy KUMI, wschodzącą markę, która ma wszystkie referencje, aby wyrzeźbić własną przestrzeń w świecie urządzeń SMART!

Firma KUMI, dobrze znana już w Chinach, zdecydowała się rozszerzyć i wprowadzić swoje produkty również do Europy. Wśród flagowych produktów znajdziemy smartwatche, smartbandy, bezprzewodowe słuchawki i wiele innych.

O KUMI

 

Firma KUMI rozpoczęła swoją działalność w Chinach wiele lat temu w Shenzhen Huaqiangbei i obecnie sprzedaje już kilka swoich produktów na całym świecie, ale jeśli nigdy nie słyszałaś(eś) o marce, oto krótkie tło.

Nazwa „KUMI” pochodzi od dwóch różnych chińskich słów: „KU”, co oznacza innowacyjną technologię, oraz „MI”, co oznacza lepsze życie. Marka ma na celu poprawę życia dzięki wykorzystaniu nowej innowacyjnej technologii. Firma ma już portfolio smartwatchów, inteligentnych opasek i słuchawek dousznych, które są sprzedawane głównie za pośrednictwem platform takich jak Aliexpress, jednak chce sukcesywnie powiększać swój rynek o nowe obszary, jak również poszerzać linie dystrybucyjne. Po udanym starcie regionalnym marka rozwija swoje skrzydła na całym świecie, oferując produkty oparte na najnowszych technologiach.

Wszystkie produkty KUMI posiadają niezbędne certyfikaty, takie jak CE, FCC, RoHS, SAA, IC itp., ostatecznym celem KUMI zaś jest zbudowanie AIOT (Artificial intelligence of things) w otoczeniu szeregu różnych inteligentnych produktów. Koncepcja KUMI AIOT oferuje inteligentny sprzęt, w tym zegarki, opaski fitness, bezprzewodowe słuchawki douszne, szybką ładowarkę GaN i inne inteligentne urządzenia związane ze zdrowiem i sportem.

 

SMARWATCH KUMI

 

KUMI Smartwatch obejmuje kilka serii takich jak:

· Seria KU – zdrowie

· Seria K – moda

· Seria GT – urządzenia

· Seria GW styl biznesowy

· Seria U – sport

· Seria M – konkurencyjna cena

· Seria I – dzieci

Jednym z ciekawszych modeli wśród smartwatchów jest KUMI KU2 Plus z podwójnie zakrzywionym wyświetlaczem o przekątnej 1,69 cala. Wśród głównych cech tego smartwatcha znajduje się ciągłe monitorowanie poziomu tlenu we krwi, bardzo przydatna funkcja zwłaszcza w czasach Covid, oraz 24 tryby sportowe.

 

KUMI KU3 PRO – PIERWSZY LASEROWY SMARTWATCH Z MONITOREM EKG

.

Przyjrzyjmy się bliżej, czym jest zegarek laserowy z funkcją monitora EKG i jaką użyteczną funkcję pełni w prawdziwym życiu.

KUMI KU3 Pro spełnia wiele funkcji leczniczych. Dzięki laserowi mającemu wpływ na krew przepływającą przez naczynia na nadgarstku możliwe jest skuteczne jej rozrzedzenie, obniżenie poziomu cholesterolu i cukru, normalizacja metabolizmu lipidów, ciśnienia krwi oraz usprawnienie transportu tlenu i składników odżywczych do tkanek. A funkcja wsparcia monitora EKG pozwala ocenić stan mięśnia sercowego, rejestrować tętno i wyświetlać odczyty w formie wykresu na wyświetlaczu smartwatcha. Dodatkowo KU3 Pro mierzy puls i temperaturę ciała, monitoruje jakość snu, przypomina o zbyt długim siedzeniu i zmianach pozycji ciała.

Ponadto KUMI KU3 Pro obsługuje wiele trybów sportowych takich jak chodzenie, bieganie, wspinaczka, jazda na rowerze, czy koszykówka. Odczytuje kroki, dystans, kalorie i wiele więcej. Ma również stopień wodoodporności IP67, a jego stalowy korpus wytrzymuje temperatury od -10 do 50 ° C.

Pojemność baterii to 280 mAh, co pozwala zegarkowi pracować do 9 dni na jednym naładowaniu.

SŁUCHAWKI KUMI

Słuchawki bezprzewodowe stały się obecnie trendem ze względu na ich zaawansowaną użyteczność. KUMI ma w swoim portfolio wiele certyfikowanych modeli słuchawek, takich jak KUMI T1, KUMI T9S Pro, KUMI K5 i KUMI T1.

Wśród zestawów słuchawkowych bluetooth zwracamy uwagę na doskonałe Kumi T3S, wyposażone w certyfikat bluetooth 5.0 i IPX6. Idealne do uprawiania sportu i rekreacji, wyposażone są w aktywną eliminację szumów i baterie o pojemności 3300 mAh, zdolne do 90 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu.

KUMI SMARTBAND

Chiński producent oferuje kilka opcji w dziale opasek fitness takich jak KUMI Band 6 z podwójnie zakrzywionym wyświetlaczem, czy KUMI SmartBand N8, zawierającą dwie bezprzewodowe słuchawki, zintegrowane z opaską. Wyposażona w ekran o przekątnej 0,98 cala, KUMI N8 to rozwiązanie szczególnie odpowiednie dla sportowców: na bardzo małej przestrzeni znajduje się wszystko, czego potrzebujesz, aby śledzić treningi i słuchać ulubionej muzyki.

KUMI GaN QUICK CHARGER

(GaN), nowy materiał półprzewodnikowy, który zastępuje tradycyjny krzem. Azotek galu umożliwia stworzenie wydajniejszych ładowarek, którymi można zasilać nawet laptopy, jednocześnie zmniejszając ich wielkość.

Źródło: https://geex.x-kom.pl/

KUMI produkuje dwa różne typy ładowarek – GaN Fast Charger i zwykłą szybką ładowarkę. Co więcej, możesz wybrać ładowarki GaN o różnych pojemnościach, takich jak 30 W, 65 W i 100 W, aby szybko

naładować swoje produkty zarówno z Androidem jak i IOS. Ładowarka 100 W może w pełni naładować smartfon w zaledwie 30 minut.

 

WoJ