JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, ABY ZDĄŻYĆ NA CZAS?
JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, ABY ZDĄŻYĆ NA CZAS?

Czy wiesz, że średnio 156 godzin rocznie przeznaczamy na samo sprzątanie w naszych domach i mieszkaniach? Oczywiście ta liczba różni się w zależności od płci, wieku i innych czynników, jednak dalej jest to mnóstwo czasu, który jak twierdzą osoby przedsiębiorcze, można poświęcić na rzeczy ważne i ważniejsze lub po prostu na odpoczynek i rozrywkę.

ŚWIĄTECZNE OBOWIĄZKI

 

Z kolei w okresie przedświątecznym, sprzątanie staje się czynnością niemal tak naturalną, jak samo przygotowanie świątecznych potraw. Nie odkładaj zatem wszystkiego na ostatnią chwilę, bo to łatwa droga do zepsucia świątecznej atmosfery. Zaplanuj przygotowania do Świąt, aby uniknąć zamieszania, pośpiechu i napięcia.
W natłoku obowiązków łatwo zgubić urok prawdziwych tradycji świątecznych dlatego warto, szczególnie w tak gorącym okresie, posłużyć się elektronicznymi pomocnikami.

IDEALNY POMOCNIK

 

Po okresie zimowym niezbędne jest mycie okien. Chyba nikt tego nie lubi, a jednak przynajmniej 2 razy w roku należałoby się rozprawić ze szklanymi powierzchniami. Brudne szyby mogą zmniejszyć ilość przepuszczanego światła nawet o 40 %. Aby ograniczyć ilość wkładanej pracy w tę czynność, warto postawić na nowoczesne rozwiązania.

CZYSTE OKNA NA WIOSNĘ

.

I tu z pomocą przychodzi nam robot do mycia okien Xiaomi Hutt DDC55, który umyje nie tylko okna, ale również płytki ścienne. Dzięki mocnej turbinie ssącej kompleksowo i bez smug wypoleruje szybę. Dzięki inteligentnemu oprogramowaniu rozpoznaje kształty szyb i ramy okien. Nie wraca na wcześniej wyczyszczone miejsce, co podnosi jego wydajność. Pracuje w trybie automatycznym lub manualnym. Tryb automatyczny to standardowy tryb pracy, a manualny pozwala na sterowanie za pomocą pilota. Robot do szyb to luksusowe i komfortowe rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić  czas tak cenny przed Świętami. Odciąża domowników od jednego z najbardziej nielubianych obowiązków domowych.

ROBOT DLA WYMAGAJĄCYCH

Firma Xiaomi pomyślała również o wsparciu Klientów w czyszczeniu powierzchni płaskich. Rumba Xiaomi Mi Viomi V3 to robot dla najbardziej wymagających. Poza funkcją odkurzania ma również funkcję mycia. Możemy wybrać samo odkurzanie, samo mopowanie lub wszystko razem. Po zainstalowaniu aplikacji Xiaomi Home można uruchomić Rumbę telefonem z kuchni nie odrywając się od krojenia sałatki warzywnej lub będąc na ostatnich przedświątecznych zakupach. Dobrze radzi sobie nawet z dywanami dzięki sile ssącej 2600 Pascali. Na twardych powierzchniach wystarczy praca na najniższych obrotach. Przy pierwszym odpaleniu Rumba mapuje wszystkie powierzchnie dostępne do odkurzania. Skanowanie mieszkania pozwala na wskazanie tylko wybranego pokoju do odkurzenia lub wyodrębnienie strefy zakazanej. Ta funkcja może być pomocna kiedy biegamy po kuchni między sernikiem wiedeńskim, a żurkiem i nie chcemy potknąć się o naszego pomocnika.

CHWILA NA RELAKS

Wiosenne prządki nakładają się z przygotowaniami do Świąt, a wiadomo, że jest to czas kiedy liczy się każda wolna minuta. Roboty wyręczające nas z tych przykrych obowiązków stają się codziennością i pozwalają zaoszczędzić czas nie tylko w okresie świąt, ponieważ jest to  praca na pełen etat, 365 dni w roku.
Pomyśl ile książek można przeczytać, ile obejrzeć filmów, ile czasu poświęcić bliskim i przyjaciołom, a to wszystko w czasie, w którym nasze cztery ściany będą same doprowadzać się do porządku.

 

KLL