5 NIETYPOWYCH, ALE PRZYDATNYCH MIEJSC NA INTELIGENTNY GŁOŚNIK W TWOIM DOMU.
5 NIETYPOWYCH, ALE PRZYDATNYCH MIEJSC NA INTELIGENTNY GŁOŚNIK W TWOIM DOMU.

ODKRYJ, JAK FUNKCJONALNY MOŻE BYĆ GOOGLE HOME TAM, GDZIE NAJMNIEJ SIĘ TEGO SPODZIEWASZ.

WYJDŹ Z SALONU I ODKRYJ WIĘCEJ CIEKAWYCH MIEJSC DLA SWOJEGO GŁOŚNIKA

 

 

Niektóre miejsca w twoim domu są dość oczywiste na umieszczenie Google Home – kuchnia (wszelkiego rodzaju timery), sypialnia (alarmy, budziki), czy salon (imprezy). Okazuje się, że czasami inteligentne głośniki, które umieszczamy w bardziej „nietypowych” miejscach są tymi, z których najczęściej korzystamy.

Jak się okazuje Google Home jest przydatny wszędzie i gdziekolwiek go umieścisz, będziesz mógł cieszyć się jego funkcjonalnością.

Jest kilka pułapek, na które należy zwrócić uwagę, przy posiadaniu całej menażerii inteligentnych głośników. Natomiast, jeśli masz dodatkowy jeden lub dwa, nie pożałujesz eksperymentowania z nowymi miejscami. Oto nasze pięć ulubionych nietypowych miejsc, w których umieściliśmy głośniki Google Home.

 

WYBACZ GUMOWA KACZUSZKO. GOOGLE HOME DAJE WIĘCEJ ZABAWY

 

 

Po raz pierwszy odkryliśmy radość z posiadania Google Home w łazience. Jest to zdecydowanie miejsce, w którym lepiej trzymać elektronikę poza strefą rozbryzgu wody, dlatego gorąco zachęcamy do umieszczenia inteligentnych głośników na ścianie lub półce z dala od umywalki, wanny lub prysznica.

Sam głośnik w łazience daje nam jednak sporo możliwości. Podczas porannej toalety można: odtwarzać muzykę, sprawdzać prognozy pogody, słuchać wiadomości lub podcastów.

Ponadto możesz np. ustawić licznik czasu szczotkowania zębów i to nie tylko dla dzieciaków – dwie minuty szczotkowania to dużo, nawet dla dorosłych.

Biorąc poranną kąpiel zapytaj po prostu: „Hej, Google, która jest godzina?

Temat spóźniania się do pracy rozwiązuje się automatycznie ?.

Możemy porozmawiać z innymi w domu za pomocą funkcji transmisji.

Powiedz „Google, transmisja”, a następnie swoje ogłoszenie, „Za pięć minut wychodzę z łazienki, poproszę o kawę” a każdy dodatkowy głośnik w twoim domu (łącznie z tym w kuchni) odtworzy wiadomość. Odpowiedzi trafią jednak tylko do głośnika, z którego nadajesz.

 

ZAPARKUJ SWÓJ GŁOŚNIK OBOK SAMOCHODU

 

 

Jeśli masz urządzenie Google Home w garażu możesz otwierać i zamykać drzwi garażowe za pomocą poleceń głosowych.

Wyłącz inteligentne oświetlenie lub inne podłączone inteligentne urządzenia domowe przed wyjazdem i włącz, gdy wrócisz do domu.

Zanim wsiądziesz do samochodu dowiedz się, czy będzie padać.

Sprawdź sytuację na drodze oraz czas jazdy, pytając: „Hej, Google, ile czasu zajmie mi dotarcie do „miejsca docelowego”.

 

PODCZAS HOME OFFICE JEST JAK DODATKOWE NARZĘDZIE PRACY

 

 

Gabinet/domowe biuro to kolejne miejsce, w którym Google Home świetnie się odnajduje.

Odtwarzaj muzykę, słuchaj podcastów lub kontroluj inteligentny dom, nie rezygnując z zajęć lub pracy przy komputerze.

Podczas słuchania muzyki można ustawiać głośność niezależnie od komputera, tak więc żadne powiadomienia nie ujdą Twojej uwadze, nie zagłuszając innych urządzeń, a będąc przy tym wyraźnie słyszalne.

 

LEPSZY NIŻ KAMERDYNER

 

 

W przedpokoju/holu głośnik Google Home jest wystarczająco funkcjonalny, aby odtwarzał dźwięk dzwonka do drzwi, ale najfajniejszą rzeczą jest możliwość, odtwarzania muzyki również poza domem. Słuchaj muzyki na ganku lub w ogrodzie, odtwarzaj cichą, relaksującą muzykę dla osób przechodzących nieopodal Twojego domu lub zaproś do środka gości zbliżających się do drzwi.

 

Zaproponowane przez nas miejsca oraz funkcje, to zaledwie część możliwości tego niezwykłego urządzenia, ogranicza nas jedynie nasza własna wyobraźnia. Jeśli posiadasz więcej inteligentnych głośników Google Home niż pomysłów, co z nimi zrobić, zdubluj identyczne głośniki, aby utworzyć parę stereo lub użyj ich wszystkich do zbudowania systemu audio dla całego domu. Każdy z nich jest gotów wykonywać Twoje polecenia. ?

 

WoJ