5 gadżetów, które warto zabrać ze sobą na wakacje
5 gadżetów, które warto zabrać ze sobą na wakacje

Sezon wakacyjny w pełni. Niezależnie od tego, czy planujecie weekend pod namiotem czy dwa tygodnie All Inclusive, warto zaopatrzyć się w kilka gadżetów.
Mamy dla Was 5 propozycji, które zadowolą zarówno miłośników leniwego plażowania, jak również amatorów aktywnego wypoczynku.

Czytnik e-booków

Niezbędne akcesorium każdego mola książkowego. Szczególnie przydatny w czasie wakacji, kiedy pakując do walizki ulubione tomiszcza ryzykujemy potężną dopłatą za nadbagaż.
Standardem są czytniki z ekranem o przekątnej 6 cali. Mają niewielki rozmiar dzięki czemu można wszędzie je ze sobą zabrać, ale jednocześnie ich ekran jest na tyle duży, by zapewnić pełną wygodę korzystania.


Plecak z powerbankiem

Prawdopodobnie dla większości z Was gadżet mało znany, ale naszym zdaniem godny uwagi. Jeśli jesteście fanami długich pieszych wycieczek, to plecak z wbudowaną baterią stanowi idealną propozycję dla Was. Mobilna ładowarka to niezbędnik na każdym wyjeździe. Ta konkretna została umieszczona w plecaku, więc będziecie mieli ją zawsze przy sobie.

Dodatkowo, baterię wbudowaną w plecak dużo trudniej zgubić niż tradycyjny powerbank.


Aparat natychmiastowy

Aparat do fotografii natychmiastowej będzie doskonały dla tych, którzy są znudzeni zachowywaniem wspomnień z wakacji na platformach cyfrowych i poszukują bardziej analogowych rozwiązań. To doskonałe urządzenie, by uchwycić chwile beztroski lub zrobić fantastyczne selfie. Wydruk trwa zwykle mniej niż minutę, więc zdjęciami możecie cieszyć się w zasadzie od razu.


Pancerny smartfon

To rozwiązanie przeznaczone jest raczej dla fanów survivalowych rozrywek. Jeśli lubicie górskie wspinaczki, czy ekstremalne sporty wodne, to jest to idealny smartfon dla Was. Pancerniaki zgodne z normą IP68 wykazują się wodo- i pyłoodpornością, a ponadto są odporne na upadki. Dzięki temu urządzanie powinno przetrwać bliskie spotkanie z podłożem, zanurzenie w wodzie, czy kontakt z piaskiem pustyni w trakcie przeżywania ekstremalnych przygód.


Głośnik Bluetooth

Najlepszy na wakacje będzie taki głośnik bezprzewodowy, który z łatwością zmieści się w plecaku lub kieszeni. Małe głośniki zwykle można kupić za mniej niż 200 zł. Zakup nie naruszy poważnie domowego budżetu, za to zdecydowanie umili każdy wyjazd. Jeśli lubicie wypoczynek w towarzystwie przyjaciół, seriali i muzyki, niezależnie od miejsca w którym jesteście, to jest to dla Was gadżet obowiązkowy.

To tyle jeśli idzie o propozycje urządzeń, które naszym zdaniem doskonale sprawdzą się w trakcie wakacyjnych wyjazdów.

Czy Wy też macie jakieś gadżety, bez których nie możecie się obejść podczas urlopu? Jesteśmy ciekawi Waszych propozycji, więc koniecznie wpisujcie swoje w sekcji komentarzy.